O nás

UŽ 15 rokov podporujeme Vaše podnikanie

Procar logoSpoločnosť Procar sa etablovala na automobilovom trhu v roku 1999, kedy začala svoju činnosť výrobou nadstavieb na rôzne druhy nákladných a úžitkových vozidiel. Svoju činnosť sme v roku 2001 rozšírili o autorizované partnerstvo zn. Renault Trucks pre oblasť Žiliny, Liptovského Mikuláša a Zvolen.

V roku 2010 sme našu činnosť a autorizáciu rozšírili o zn. TATRA, AVIA, o rok neskôr sme sa stali autorizovaným zástupcom mobilných žeriavov zn. ČKD Mobilní jeřáby a.s. a v roku 2013 autorizovaným partnerom zn. IVECO.

V našich novovybudovaných, kompletne vybavených strediskách v Liptovskom Mikuláši, Žiline a Zvolene zaisťujeme pre Vás kvalitné služby kvalifikovanými pracovníkmi v oblasti predaja vozidiel, záručného a pozáručného servisu, výroby nadstavieb, prenájmu a dopravy.

Našim poslaním je napĺňať Vaše potreby podľa individuálnych požiadaviek a dodať Vám kompletné vozidlo spolu s výbavou, nadstavbou, doplnkami a servisnými službami tak, aby sme Vám ponúkli „all in ONE stop“ záručný a pozáručný servis a služby.

Veríme, že naša bohatá ponuka produktov a služieb uspokojí Vaše požiadavky a potreby a presvedčí Vás o výhodnosti spoločného partnerstva.

Na začiatku podnikania sme chceli dynamicky rásť, preto sme vybudovali moderné zázemie, pokryli trh a etablovali meno a značku PROCAR. Dnes Vám chceme byť moderným, finančne stabilným a uznávaným partnerom s dobrým menom, ktorý naplní Vaše očakávania a poskytne to najlepšie.

ISO